Пультова охорона приватних будинків і котеджів
Це гарантія безпеки і оперативне реагування на будь-яку позаштатну ситуацію
Системи відеоспостереження від A1 Security Group
Система відеоспостереження для будинку, має на увазі установку вуличних камер для охорони периметра ділянки, під'їзних шляхів та моніторингу прибудинкової території

Охоронна Фірма А1 Монтаж Охорона

Охоронна фірма «А1 Монтаж Охорона» входить в групу охоронних компаній «А1», яка вже 15 років активно і гідно працює на ринку надання послуг охорони Києва та Київської області. За цей час охоронна фірма «А1» змогла зарекомендувати себе як надійний партнер, здатний вирішити завдання різних категорій складності.
Охорона А1 – це успішне і якісне виконання охорони будинків і офісів, квартир і складських приміщень, магазинів і логістичних центрів.

Пультова (технічна) охорона «А1» це:

  1. Установка і монтаж охоронного обладнання, систем відеоспостереження, контролю доступу, систем пожежної безпеки.
  2. Підключення до власного Пульта Охорони, цілодобовий моніторинг, технічне забезпечення безпеки Об’єкту.
  3. На постійному, цілодобовому чергуванні перебуватиме 12 ВЛАСНИХ екіпажів на патрульних автомобілях. «А1» працює в програмах спільного реагування: Національна Мережа Реагування і “Drim Security” (більше 50 екіпажів), і при необхідності, може залучати екіпажі Партнерів.
  4. Виїзд Групи швидкого реагування на Об’єкт при отриманні сигналу тривоги і спроби незаконного проникнення. Співробітники Груп забезпечені спеціальними засобами захисту та засобами зв’язку, підготовлені до необхідних дій при виникненні позаштатних ситуацій. Пересування співробітників ГШР проводиться на сучасних і надійних автомобілях Шкода Фабія, обладнаних спеціальними системами навігації.
  5. Для скорочення часу прибуття по тривозі, ГШР розташовані з урахуванням місця розташування об’єктів, що охороняються, оптимальних дорожніх маршрутов. Наявність додаткових (дублюючих) патрульних екіпажів дає гарантію якісного виконання «А1 охороною» взятих на себе зобов’язань і ефективний захист.
  6. Контроль за діями ГШР, співробітників фізичної охорони, взаємодія з органами МВС, оперативне вирішення виникаючих питань виконує Чергова Частина, яка працює цілодобово. Особовий склад Чергової Частини забезпечує організацію охорони практичним чином з безпосередньою участю в разі потреби.
  7. Підключення об’єктів охорони до декількох каналах зв’язку (радіоканал, інтернет і мобільний зв’язок) забезпечує моментальну і впевнену доставку сигналу тривоги на Пульт Охорони «А1».
  8. Фізична охорона об’єктів різних категорій виконується кваліфікованими співробітниками. Стабільна робота керівника підрозділу охорони, Чергової Частини і патрульних екіпажів (ГШР) забезпечує реальну Охорону, а не масовку з ілюзією безпеки.
  9. Розроблені та підтверджені часом алгоритми дій при виникненні тривожної ситуації забезпечують чітку і злагоджену роботу охорони.

«А1» якісно і професійно виконується охорона об’єктів Київ (Київська область). Охорона приватних будинків Київська область (Київ), охорона будинку – це особлива, технічно і логічно продумана, філософія організації охорони!

Пультова охорона
Відеоспостереження
Ролети захисні

Наші досягнення

99
Клієнтів
99
Проектів
99
Років роботи
99
Партнерів

Замовити дзвінок