Охранная сигнализация

Главная / Охранная сигнализация

Охоронна сигналізаціяя

При установці і монтажі охоронна фірма «А1» використовує тільки обладнання провідних виробників, що має високий ступінь надійності, гідно зарекомендував себе з практичного боку.

Останнім часом в світ систем охорони стрімко увірвалася найтитулованіша в Європі на сьогоднішній день бездротова охоронна сигналізація AJAX (Аякс).
Висока функціональність, зручність користування для Замовника, надійність, простота і швидкість установки, логічне співвідношення ціни і якості — робить обладнання AJAX (Аякс) одним з найбільш затребуваних і популярних. Охоронна фірма «А1» без пошкодження інтер’єру Вашого будинку, в найкоротші терміни, зробить монтаж AJAX (Аякс) і наладку системи, виконає підключення охоронної сигналізації на ваш Гаджет (телефон, планшет і ін.). Це дозволить Вам мати чітку інформацію — онлайн про те, що відбувається на об’єкті та навіть контролювати дії будь-якої охоронної компанії.

Датчики AJAX (Аякс) точно визначають вторгнення і фільтрують помилкові тривоги, не реагують на теплові перешкоди і протяги. За перших ознак розпізнають пожежу і затоплення.

Устаткування AJAX (Аякс) — це сучасний дизайн і висока інформативність. Установка і монтаж AJAX (АЯКС) фахівцями «А1» — швидкий шлях до безпеки. Ціна обладнання AJAX (Аякс) від нашої компанії — це практично ціна виробника.

 

ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ

Заказать звонок